Навигация

Ақпарат

Опросы

Мәслихат жүмысын қалай бағалайсыз ?


Өте жақсы
Жақсы
Қанағаттанарлық
Не жайлы айтып тұрғаныңызды түсінбедім


Нәтижелер | Басқа сауалнамалар

Берілген дауыстың жалпы саны: 31

Сайлау комиссиясының

Ақсу аудандық аумақтық
және учаскелік сайлау комиссияларының
Қ Ұ Р А М Ы
 
Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасындағы «Сайлау туралы» Конституциялық Заңының 10-бабы 4-тармағына сәйкес:
 
Аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Мұратбаев көшесі №1, аудандық мәдениет үйі, тел:21574.
Комиссия төрағасы – Байболов Берік Тұрлыұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Берікова Венера Берікқызы
Комиссия хатшысы – Нұрзолдинова Баян Қыдырқожақызы
Комиссия мүшелері – Исанова Орал, Есенов Досқали Молдағалиұлы, Абдикерова Гуля Жалимханқызы, Мұсанов Мұрат Бегалыұлы.

 

 
№ 1 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Жұмашев көшесі №49, Есмұрат Сиқымов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.20270.
Комиссия төрағасы - Құрманғалиева Бақыт Нұрсеитқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Кикимова Зәмзагүл Сейітқажықызы
Комиссия хатшысы - Нұрлыбекова Гүлжан Мейрамғалиқызы
Комиссия мүшелері - Тұлымшақова Гүлзира, Тұрысбекова Айгүл Тұрлыбекқызы, Шокпаров Нұрлан Нұрханұлы, Али Айым Серікболқызы, Оспанов Қанат Мұратұлы, Жүкежанов Мәди Ермекұлы.
 
№2 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі №6, Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы орта мектеп гимназиясы, тел.22441.
Комиссия төрағасы - Құрманова Светлана Талғатқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Башаева Динара Еділбекқызы
Комиссия хатшысы - Қаметжанова Айнұр Нұрғазықызы
Комиссия мүшелері - Қасымбекова Бақытгүл Баймұхаметқызы, Дәулетбекова Күлшат Тұрсынбекқызы, Қылышбеков Жақан Сайлауұлы, Тұрбеков Айдын Ахметұлы, Айысханқызы Жанай, Нұрымғазина Гүлмира Құдайбергенқызы, Бекбаева Гаухар Дүйсенқызы, Мұхамадиева Шынаргүл Қабдылқызы.
 
№3 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі №43, «Ақын Сара» мәдени жастар орталығы,тел.20651.
Комиссия төрағасы - Еспаев Сәкен Тоғызбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ермекова Ардақ Бейсембекқызы
Комиссия хатшысы – Хамитова Амина Хамитқызы
Комиссия мүшелері - Тлеубаев Қуаныш Мәсімханұлы, Қалдыбаев Пазлитен Зекенұлы, Құмашбаева Әлия Бөлекбайқызы, Қазыбаева Алмагүл Әукенқызы, Мұхамадиева Ляззат Өкетайқызы, Гарипова Саида Ильдусқызы, Рысдәулетова Ботагөз Тынысбекқызы, Құрманғалиева Алма Жанатбекқызы.
 
№4 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Көкөзек ауылы, Алтынсарин көшесі №5, Қуат Терібаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.28836.
Комиссия төрағасы - Ноғайбаев Ермек Ембергенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Бапышева Зульфия Мәулетқызы
Комиссия хатшысы - Демекеева Гүлнар Тұрсекенқызы
Комиссия мүшелері - Ноғайбеков Қойжан Сыдықұлы, Солтанбаева Айнұр Ілібекқызы.
 
№5 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Алтынарық ауылы, Мектеп көшесі №1, Қаракемер орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29695.
Комиссия төрағасы - Жазылбекова Айгүл Несіпбекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Тілеужанов Жетпісбай Бекетұлы
Комиссия хатшысы - Дарубаева Жанар Молдаханқызы
Комиссия мүшелері - Ақбаева Қымбатты Мұсағалиқызы, Абимұратов Толлан.
 
№6 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Энергетик ауылы, О.Кошевой көшесі №4, Ақсу аудандық электрожүйелерінің ғимараты,тел.21249.
Комиссия төрағасы - Уайсова Жанат Ілиясқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Сағымбаева Күншайм Жүнісбайқызы
Комиссия хатшысы – Дүйсекова Эльмира Жұмағазықызы -
Комиссия мүшелері - Әмзиева Әсем Маратқызы, Кресбеков Саутбек Базарбайұлы.
 
№7 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Есеболатов ауылы, Жамбыл көшесі №8, Нұрсұлтан Есеболатов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29335.
Комиссия төрағасы - Әлімғалиева Жаухар Әлімғалиқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Сағымбаева Әсел Молдахметқызы
Комиссия хатшысы - Досбаева Әсем Серікқызы
Комиссия мүшелері - Бимұратова Гүлбала Жексенбекқызы, Төкенова Сандуғаш Сламбекқызы.
 
№8 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қызылқайың ауылы, Орталық көшесі №12, Қызылқайың негізгі орта мектебі, тел.29332.
Комиссия төрағасы - Уәлиев Талғат Сайлаубекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Алдабергенов Саят Әнуарбекұлы
Комиссия хатшысы - Жақсыбекова Гүлжамал Абдыхалыққызы
Комиссия мүшелері – Әлсейітова Ая Елубайқызы, Разбеков Ақыл Жақанұлы.
 
№9 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Еңбек ауылы, Мәкей көшесі №3, Қарасу негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29323.
Комиссия төрағасы - Досаев Тұрсынбек Тезекбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Барлыбаев Санат Сермұханбетұлы
Комиссия хатшысы - Нүсіпова Мәйке Амангелдіқызы
Комиссия мүшелері - Жақсылықов Әуелбек Қамалбекұлы, Рақышев Сәбит Егеубекұлы.
 
№10 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Тарас ауылы, Орталық көшесі №7, Тарас негізгі орта мектебі, тел.29322.
Комиссия төрағасы - Қонаев Битөлеу
Комиссия төрағасының орынбасары - Қасымова Гүлшат Айткәрімқызы
Комиссия хатшысы - Сабалақов Бауыржан Өтегенұлы
Комиссия мүшелері - Кәріпбаев Асқар Ескендірұлы, Құдайбергенов Серік Қалижапарұлы.
 
№11 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Кеңжыра ауылы, Әкімшілік көшесі №10, Кеңжыра орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29317.
Комиссия төрағасы - Қуатбекова Салтанат Нұрғұмарқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Айткәрімова Назгүл Сатыбалдықызы
Комиссия хатшысы - Рамазанова Ләйлә Жүрсінқызы
Комиссия мүшелері - Қалибаева Айгүл Сыдықбекқызы, Күншаева Бақытгүл Махатқызы.
 
№12 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қаракөз ауылы, Жансүгіров көшесі №11, Қызылорақ орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29296.
Комиссия төрағасы - Кітапиянов Дүйсен
Комиссия төрағасының орынбасары - Мұхамадиев Тәңірберген Жұмаділұлы
Комиссия хатшысы - Шонаева Ғалия Иманшәріпқызы
Комиссия мүшелері - Абеева Багдагүл Жұмағалиқызы, Қуандықов Нұрғали Батырханұлы.
 
№13 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Кеңғарын ауылы, Шірікарал көшесі №34, Кеңғарын негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29298.
Комиссия төрағасы - Ахметжанов Қайрат Мұхаметбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Әшімханова Бақыт Құмарқызы
Комиссия хатшысы - Әбдіуәлиева Гүлнар Әбдіуәлиқызы
Комиссия мүшелері - Тұрысбаев Бекболат Салихұлы, Құмарбеков Қуат Қабдолдаұлы.
 
№14 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жаңалық ауылы, Диханбай көшесі №1, Жаңатілеу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.27187.
Комиссия төрағасы - Сқақов Қаблақат Қызырұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Мардамқұлова Күнсұлу
Комиссия хатшысы - Ыдырышбаева Гүлмира Қажікенқызы
Комиссия мүшелері - Есіркенова Гүлмира Бижігітқызы, Тайборинов Әділжан Әбеубекұлы.
 
№15 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Сағабүйен ауылы, Абылайхан көшесі №24, Сағабүйен ауылдық мәдениет үйі,тел.50092.
Комиссия төрағасы – Базарбаева Күлжан Оспанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары – Әмірова Айгүл Айтмұхамбетқызы
Комиссия хатшысы - Мұратова Райса Жамалиқызы
Комиссия мүшелері - Балықбаева Гүлнар Құдайбергенқызы, Тұрғанбеков Балтабек Советбекұлы, Мұраталина Айгүл Телманқызы, Қабаева Торғын Кенжеханқызы.
 
№16 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қарашілік ауылы, Қастекбаев көшесі №9, Қарашілік орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.29539.
Комиссия төрағасы - Айтбаева Гүлфара Мэлсқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Әбішева Мәкен Сәбетайқызы
Комиссия хатшысы – Қастекбаева Салтанат Тұрсынқызы
Комиссия мүшелері - Оразбаев Қайрат Малдыбайұлы, Тойшыбеков Биғали Досқалиұлы.
 
№17 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ойтоған ауылы, Әділбеков көшесі №10, Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.27121.
Комиссия төрағасы - Сағымбаев Дастан Есімғалиқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Жанабаева Лаура Аутаханқызы
Комиссия хатшысы - Беков Нұрлан Рахымбекұлы
Комиссия мүшелері - Жанботаева Бақытгүл Қадырсызқызы, Малсақов Асан Омарұлы.
 
№18 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Үлгілі ауылы, Талдыөзек көшесі №1, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимараты,тел.23400.
Комиссия төрағасы - Әубакіров Сейсембек Мұқанбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Шаюсупова Маржан Нұралиқызы
Комиссия хатшысы - Түндебаева Марал Маратовна
Комиссия мүшелері – Есенбаев Махамбет Советбекұлы, Ербосынова Гүлімжан Базарбайқызы.
 
№19 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Сырттанов ауылы, Молдағали көшесі №4, Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.50192.
Комиссия төрағасы - Әзібаев Мұрат Молдажанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Ермұхамбетова Сағадат Тілектесқызы
Комиссия хатшысы - Тілеукенова Айгүл Әлиқызы
Комиссия мүшелері - Болысбаева Гүлшат Жұмаділқызы, Махмұтова Бақытгүл Сүлейменқызы.
 
№20 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қопа ауылы, Балтабай көшесі №1, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.87285921520.
Комиссия төрағасы - Әбілмәжінов Қуанышбек Советбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Барханбаев Кенжебек Рахымғалиұлы
Комиссия хатшысы - Қуатова Сәуле Жаңылдыққызы
Комиссия мүшелері – Егізова Дина Сарқытбайқызы, Мұхамедиева Құралай Бақтыбайқызы.
 
№21 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақсу ауылы, Жансүгіров көшесі №21, «Мамания» орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.24150.
Комиссия төрағасы – Қазбанбетов Алпамыс Мұхаметәліұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Амантаев Арнай Кәрімұлы
Комиссия хатшысы – Құмарова Ардақ Нұртайқызы
Комиссия мүшелері – Тайбулатова Әйгерім Арынбекқызы, Дүкенов Ыбырай.
 
№22 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақын Сара ауылы, Ақын Сара көшесі №20, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен,Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда тел.27219.
Комиссия төрағасы - Артықбекова Нүргүл Қалмұханбетқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Мұқашев Болатбек Тұрарұлы
Комиссия хатшысы – Қырықбаева Жанар Жетібайқызы
Комиссия мүшелері - Қылышбаева Бағила Қатренқызы, Смағұлова Нәзгүл Жұмаханқызы.
 
№23 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Шолақөзек ауылы, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда,тел.27166.
Комиссия төрағасы - Құмарова Құралай Сейтқалиқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Құдайбергенов Мұратхан
Комиссия хатшысы - Бимолданова Меруерт Есқалиқызы
Комиссия мүшелері - Дерімсекова Қырғызхан Дәрубайқызы, Сүйіншібаева Зәуре Беделханқызы.
 
№24 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақтөбе ауылы, Ақтөбе көшесі №3, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда, тел.87285920210.
Комиссия төрағасы - Молдағалиева Ақбота Бейсенбайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Исқақов Қоныратбек Молдажанұлы
Комиссия хатшысы - Нұрбеделов Асхат Әбеуұлы
Комиссия мүшелері – Қадырсейітова Райхан Омарқызы, Мұсабеков Қыдырбек Ибрагимұлы.
 
№25 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Баласаз ауылы, Баласаз көшесі, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда тел.50261.
Комиссия төрағасы - Нүсіпов Қапалбек Кенесбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Нағайбекова Жанара Бекбайқызы
Комиссия хатшысы – Сыдықанов Берік Сатқанұлы
Комиссия мүшелері – Әукенова Бақытгүл Партизанқызы, Ахметбекова Айым Ахметбекқызы.
 
№26 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, Мектеп көшесі №11, Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.52364.
Комиссия төрағасы – Дүйсебаев Айдын Саятұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Байқамитов Бауыржан Сәлімұлы
Комиссия хатшысы – Арғымбаева Гүлназ
Комиссия мүшелері – Күлетова Фариза Кенжеқызы, Байсалова Сәния Кәріпжанқызы.
 
№27 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Суықсай ауылы, Қызайбек көшесі №5, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда тел.52038.
Комиссия төрағасы - Мамбетова Бақытгүл Қасымжомартқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ерғалиев Хамит Қамалбекұлы
Комиссия хатшысы - Айтқожанова Нүргүл Қадырбекқызы
Комиссия мүшелері – Каусова Ғалия Қалиханқызы, Тұрғанбаева Әсия Есенаманқызы.
 
№28 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Арасан-шекара заставасы, 2484 әскери бөлімі,тел.950040.
Комиссия төрағасы – Бәкір Әлішер Оспанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Рахимов Арман Қасенұлы
Комиссия хатшысы – Мұқаш Нұрболат Бекмұхаұлы
Комиссия мүшелері - Иманқұлова Бақытгүл Қуатбекқызы, Мұқатаева Асем Елтайқызы.
 
№29 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Арасан ауылы, Тұрғанбек көшесі №19, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда, тел.30139.
Комиссия төрағасы - Мәлтекбасов Амантай Жабықбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ибраимова Бибігүл Құдайбергенқызы
Комиссия хатшысы - Рысбекова Манар Қалмұхамбетқызы
Комиссия мүшелері - Рахымжанова Ғалия Бауыржанқызы. Омарханова Айжан Омарханқызы, Нұрлыбекқызы Меруерт, Ноғайбекова Фарида Баубекқызы.
 
№30 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі №17, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда тел.50041.
Комиссия төрағасы - Құдиярова Майра Бекежанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары – Байатанова Жадыра Тұрсынғалиқызы
Комиссия хатшысы - Солтиева Ажар Бектұрғанқызы
Комиссия мүшелері - Бабикенова Ляйля Бекетқызы, Жақсыбаев Кенжебек Қамбарұлы.
 
№31 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қапал ауылы, Алыбаев көшесі №4, Қапал ауылдық мәдениет үйі,тел.31149.
Комиссия төрағасы - Қасымова Алима Саятқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Жүнісова Рысалды Шәймұратқызы
Комиссия хатшысы - Асылбекова Гүлнара Ермұхаметқызы
Комиссия мүшелері - Адамова Әлия Ешмұханбетқызы, Байғонов Мәлік Әшімбайұлы, Есімбаева Айкәрім, Жақсыбекова Гүлзада Балтабайқызы.
 
№32 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қапал ауылы, Жібек жолы көшесі №15, Қапал кәсіптік-техникалық колледжі,тел.31275.
Комиссия төрағасы - Асылханов Ерболат Омарұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Баянова Сандуғаш Есенгелдіқызы
Комиссия хатшысы - Күнболатова Күлән Құрманбекқызы
Комиссия мүшелері - Көкенова Айгүл Қожаназарқызы, Валишанова Динара Маратқызы, Мұхиев Сәбит Байытұлы, Есжанова Бәтима Мақатайқызы.
 
№33 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Көшкентал ауылы, Амангелді көшесі №30, Көшкентал ауылдық мәдениет үйі, тел.51057
Комиссия төрағасы - Жолдыханов Сырым Ескелдіұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Көлдеева Шынар Әділқызы
Комиссия хатшысы – Аманбаев Нұрқанат Нұрсағатұлы
Комиссия мүшелері - Ниязахунова Мәрия Қалиасқарқызы, Жексенбай Бексұлтан Қанайұлы.
 
№34 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Көлтабан ауылы, Орталық көшесі №15, Көлтабан негізгі орта мектебі, тел.28171.
Комиссия төрағасы – Біржанова Жамбы Құдайбергенқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Мұқатаева Сымбат Мұратқызы
Комиссия хатшысы – Есжанова Нүргүл Ақатайқызы
Комиссия мүшелері - Жүнісова Фарида Шаймұратқызы, Сүйдіналиева Индира Алтынбекқызы.
 
№35 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қызылағаш ауылы, Жастар көшесі №10, Қызылағаш ауылдық мәдениет үйі, тел.25303.
Комиссия төрағасы – Ақмолдаев Данияр Тұрғанбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Есенаманова Күләш Тілеулесқызы
Комиссия хатшысы – Нұғыманова Бақытгүл Тоқтасынқызы
Комиссия мүшелері - Асылбаева Сайра Бибатырқызы, Зинзайев Ерхаанат, Қасимова Жұмагүл Әшімқызы, Досмақов Нұрлан Серікұлы.
 
№36 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақтоған ауылы, Дөсет ата көшесі №17, Қызылағаш негізгі орта мектебі, тел.28330.
Комиссия төрағасы - Асылбаев Тұрсынғали Исағалиұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Рысдәулетов Әділбек Білісбекұлы
Комиссия хатшысы - Самихов Айдар Серікұлы
Комиссия мүшелері - Байчигашева Ботагөз Жұмаханқызы, Құнанбаева Айнаш Айтбайқызы.
 
№37 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Алажиде ауылы, Мектеп көшесі №3, Алажиде орта мектебі, тел.87285920010.
Комиссия төрағасы – Абдрахманов Әділбек Айдарбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Дүйсебаев Қыдырбек Қабдолдаұлы
Комиссия хатшысы - Секенов Нұрлан Болатханұлы
Комиссия мүшелері – Қыбыраев Айдын Қанатбекұлы, Құсмолданова Айгүл Нұрсапақызы.
 
№38 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Молалы ауылы, Сексенбай батыр көшесі №20, Мұхтар Әуэзов атындағы орта мектебі,тел.28291.
Комиссия төрағасы – Бакеева Нұргүл Әміреқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Шабетов Нұрланбек Мырзахметұлы
Комиссия хатшысы - Мұхамедгариева Шұғыла Қайратқызы
Комиссия мүшелері -Малдыбаева Гүлжихан Мелдеханқызы, Үскенбаев Серік Манапұлы.
 
№39 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Егінсу ауылы, Алтынсарин көшесі №22, Егінсу орта мектебі, тел.28179.
Комиссия төрағасы - Қазыкенов Роман Леонидович
Комиссия төрағасының орынбасары – Ерболғанова Тоғжан Райханқызы Комиссия хатшысы – Нұрболатқызы Назгүл
Комиссия мүшелері - Анықбаева Нәзира Жалбасқызы, Дөсербаев Руслан Серікбайұлы,
 
№40 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Құрақсу ауылы, Мектеп көшесі №17, Құрақсу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел.23407.
Комиссия төрағасы - Ерболаев Кеңғали Айғалиұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Райханова Жанар Ізтелеуқызы
Комиссия хатшысы - Ақбасова Сарқыт Бидаліқызы
Комиссия мүшелері - Байханов Тұрарбек, Тілеуқұлова Жазира Өмірғалиқызы.
 
№41 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Матай ауылы, Депо көшесі №26, Матай пайдалану локомотив депосы,тел.62897.
Комиссия төрағасы - Рысбаев Сағатбек Саттыбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ахметова Гүлнар Құмарбекқызы
Комиссия хатшысы - Белдікбаева Эльмира Сембекқызы
Комиссия мүшелері - Лекерова Әлия Шаяхметқызы, Искакова Алтынай Сәрсембайқызы.
 
№42 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Матай ауылы, Бейсенбеков көшесі №4 А, Матай орта мектебі, тел.28735.
Комиссия төрағасы -Тлеубекова Зәмзагүл Заманбекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Искакова Күлжаш Садырбайқызы
Комиссия хатшысы - Жақсыбаева Айдана Зейілқызы
Комиссия мүшелері - Ахмадиева Күлән Қадырқызы, Байғожанова Эльмира Михайлқызы.
 
№43 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Матай ауылы, Қисабек көшесі №13, ірілендірген Ақтоғай жол дистанциясының Матай учаскесі,тел.23487.
Комиссия төрағасы - Доспаев Жетпісбай Қалибекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Нұршабаева Раушан Сейдахметқызы
Комиссия хатшысы - Құдайбергенова Мөлдір Насрденқызы
Комиссия мүшелері - Берлікенова Нұрбала Кәрібайқызы, Үсенов Мақсат Құдайбергенұлы.
Дизайн и разработка сайта от компании «Licon».
Создано на платформе Alison CMS © 2011-2020. Авторские права защищены законодательством Республики Казахстан.